Nasza oferta

Katolickie Niepubliczne Przedszkole św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy jest otwarte przez 11 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30 i oprócz zajęć edukacyjnych dla przedszkolaków oferujemy dla dzieci wszystkich grup wiekowych:

• lekcje religii - dwa razy w tygodniu,
  • zajęcia języka angielskiego - codziennie,
  • umuzykalnienie - raz w tygodniu,
  • terapię logopedyczną indywidualną – od 4 roku życia – raz w tygodniu,
  • terapię logopedyczną grupową – 3 latki (wstępne ćwiczenia aparatu mowy) – raz w tygodniu,
  • gimnastykę korekcyjną - raz w tygodniu,
  • ceramikę – raz w miesiącu,
  • taniec (raz w tygodniu), 3-latki od października,
  • robotyka (5-6 latki).

Do dyspozycji dzieci mamy pięknie przygotowane i wyposażone w potrzebne pomoce dydaktyczne sale, salę gimnastyczną, salę zabaw oraz plac zabaw.

Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu w nowocześnie wyposażonej kuchni, którą można zobaczyć w wirtualnym spacerze (zobacz).

Wszystkie zajęcia oraz całodzienne wyżywienie wliczone są w czesne płatne przez 12 miesięcy w roku w wysokości 400,- złotych. Od kiedy nie pobierana jest dodatkowa opłata za wyżywienie Przedszkole nie przewiduje zwrotów czesnego za nieobecność dziecka.  Statut Przedszkola przewiduje zniżki dla rodzin potrzebujących.

Lekcje religii [więcej...]

Zajęcia dydaktyczne [więcej...]