Strefa Rodzica

Wirtualny Spacer po Naszym Przedszkolu 

O Naszej Patronce

Rok przedszkolny 2016/2017

  1. I miejsce dla Kariny Konitz w konkursie plastycznym pt. "Bądźcie świadkami miłosierdzia" - dyplom,
  2. Wyróżnienie dla Zuzanny Michałowskiej w konkursie plastycznym pt. "Bądźcie świadkami miłosierdzia" - dyplom,
  3. Wyróżnienie dla Natalii Horka w konkursie plastycznym pt. "Bądźcie świadkami miłosierdzia" - dyplom,
  4. II miejsce dla Danuty Pociask w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastyczno-religijnym pt. "Różaniec naszą siłą" - dyplom,
  5. III miejsce dla Dominiki Kopczyńskiej w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastyczno-religijnym pt. "Różaniec naszą siłą" - dyplom,
  6. III miejsce dla Zuzanny Michałowskiej w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastyczno-religijnym pt. "Różaniec naszą siłą" - dyplom,
  7. I miejsce dla Jakuba Rybki w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastyczno-religijnym pt. "Różaniec naszą siłą" - dyplom,
  8. II miejsce dla Filipa Pociask w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastyczno-religijnym pt. "Różaniec naszą siłą" - dyplom,
  9. I miejsce dla Kaliny Kowalczyk w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  10. II miejsce dla Wojciecha Sieg w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  11. II miejsce dla Zofii Chachuły w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  12. Wyróżnienie dla Michała Reglińskiego w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  13. Wyróżnienie dla Mai Obarskiej w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  14. IV miejsce dla Teresy Bystrzyńskiej w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  15. IV miejsce dla Otylii Leszczyńskiej w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  16. Wyróżnienie dla Cecylii Bystrzyńskiej w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  17. Wyróżnienie dla Kaliny Rambowicz w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  18. Wyróżnienie dla Amelii Ciesielskiej w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  19. Wyróżnienie dla Macieja Koseckiego w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  20. Wyróżnienie dla Alicji Zawiszewskiej w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  21. Wyróżnienie dla Natalii Kopczyńskiej w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  22. Wyróżnienie dla Julii Obarskiej w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  23. Wyróżnienie dla Leny Kopczyńskiej w miejskim konkursie plastycznym pt. "Pokoloruj drzewo" - dyplom,
  24. I miejsce dla Oliwii Sztramkowskiej w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Pracownicy oczami dziecka" - dyplom,
  25. II miejsce dla Antoniego Kowalczuka w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Pracownicy oczami dziecka" - dyplom,
  26. III miejsce dla Kaliny Kowalczyk w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Pracownicy oczami dziecka" - dyplom,
  27. I miejsce dla Marii Matarewicz w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Pracownicy oczami dziecka" - dyplom,
  28. II miejsce dla Marty Mrozińskiej w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Pracownicy oczami dziecka" - dyplom,
  29. III miejsce dla Pawła Dyli w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Pracownicy oczami dziecka" - dyplom,
  30. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie wiersza i piosenki przedszkolnej "Zabawa w rymy i rytmy" - dyplom,
  31. I miejsce dla Zuzanny Michałowskiej w konkursie plastycznym "Dzieje Polski w 1050 rocznicę chrztu" - dyplom,
  32. II miejsce dla Alicji Zawiszewskiej w III Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej Beautiful Christmas Songs - dyplom,
  33. Dyplom dla Nadii Nalewalskiej za udział w konkursie plastycznym "Dzieje Polski w 1050 rocznicę chrztu" - dyplom,
  34. Wyróżnienie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie teatralnym "Oczarowani Bydgoszczą" - dyplom,
  35. Dyplom dla Gniewomira Skuzy za kreację aktorską w konkursie teatralnym "Oczarowani Bydgoszczą" - dyplom,
  36. I miejsce dla Zofii Chachuły w konkursie "Kartka choinką pachnąca" - dyplom,
  37. III miejsce dla Kaliny Kowalczyk w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Ekobiżuteria" - dyplom,
  38. Podziękowanie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w akcji zbiórki "Biały Miś" - dyplom,
  39. Podziękowanie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w projekcie "BohaterOn - włącz historię!" - dyplom,
  40. I miejsce dla Piotra Zawiszewskiego w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras" - dyplom,
  41. I miejsce dla Magdaleny Janki w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras" - dyplom,
  42. I miejsce dla Jerzego Łobaczewskiego w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras" - dyplom,
  43. I miejsce dla Mai Buhl w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras" - dyplom,
  44. I miejsce dla Ignacego Wawrzyniaka w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras" - dyplom,
  45. I miejsce dla Nadii Nalewalskiej w Wewnątrzprzedszkolnym Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras" - dyplom,
  46. Nagroda dla Cecylii Bystrzyńskiej w XV Miejskim Konkursie Plastycznym "Muzyka Maluje Obrazy" - dyplom,
  47. II miejsce dla Alicji Zawiszewskiej w II Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej "Beautiful Christmas Songs" - dyplom,
  48. Wyróżnienie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wiersze inscenizowane, uczą wartości dostarczając dzieciom dużo radości" - dyplom,
  49. III miejsce dla Karola Nawrockiego w konkursie logopedyczno-recytatorskim pod tytułem "Łamańce językowe" - dyplom,
  50. II miejsce dla Szymona Stępnia w konkursie logopedyczno-recytatorskim pod tytułem "Łamańce językowe" - dyplom,
  51. II miejsce dla Cecylii Bystrzyńskiej w konkursie logopedyczno-recytatorskim pod tytułem "Łamańce językowe" - dyplom,
  52. I miejsce dla Teresy Bystrzyńskiej w konkursie logopedyczno-recytatorskim pod tytułem "Łamańce językowe" - dyplom,
  53. I miejsce dla Weroniki Bzdawki w konkursie logopedyczno-recytatorskim pod tytułem "Łamańce językowe" - dyplom,
  54. Nagroda publiczności dla Zespołu "Eko-Smerfy" w XIII Przeglądzie Piosenki Dziecięcej "Co w trawie śpiewa" - dyplom,
  55. Dyplom dla Antoniego Nawrockiego za udział w bydgoskim międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim pt. "Na ratunek Ziemi" - dyplom,
  56. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Polska oczami dziecka" - dyplom,
  57. Dyplom dla Magdaleny Nowak za udział w bydgoskim międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Pani Wiosna przez świat maszeruje, zieloną farbą wszystko maluje" - dyplom,
  58. Dyplom dla Antoniego Kaliszewskiego za udział w bydgoskim międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Pani Wiosna przez świat maszeruje, zieloną farbą wszystko maluje" - dyplom,
  59. Dyplom dla Zespołu NEMO za udział w XIII przeglądzie piosenki dziecięcej pt. "Co w trawie śpiewa" - dyplom,
  60. Dyplom dla Dominiki Kopczyńskiej za udział w konkursie pt. "Moja Mała i Wielka Ojczyzna" - dyplom,
  61. Dyplom dla Cecylii Bystrzyńskiej za udział w konkursie pt. "Moja Mała i Wielka Ojczyzna" - dyplom,
  62. Dyplom dla Kaliny Rambowicz za udział w konkursie pt. "Moja Mała i Wielka Ojczyzna" - dyplom,
  63. Dyplom dla Mai Buhl za udział w konkursie pt. "Moja Mała i Wielka Ojczyzna" - dyplom,
  64. Dyplom dla Nadii Nalewalskiej za udział w konkursie pt. "Moja Mała i Wielka Ojczyzna" - dyplom,
  65. Dyplom dla Jana Lipkowskiego za udział w konkursie pt. "Moja Mała i Wielka Ojczyzna" - dyplom,
  66. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie pt. "Moja Mała i Wielka Ojczyzna" - dyplom,
  67. Podziękowanie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za przesłane kartki - dyplom,
  68. II miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkursie ekologicznym Czysta Bydgoszcz "Zbiórka płyt CD/DVD" - link,
  69. II miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkursie ekologicznym Czysta Bydgoszcz "Zbiórka baterii" - link,
  70. Dyplom dla Julii Piechoty za udział w konkursie recytatorskim pt. "Łączka Pana Jana i Juliana" - dyplom,
  71. III miejsce dla Nadii Nalewalskiej w II Międzyprzedszkolnym Konkursie "Matematyczne Asy" - dyplom,
  72. III miejsce dla Zuzanny Michałowskiej w II Międzyprzedszkolnym Konkursie "Matematyczne Asy" - dyplom,
  73. III miejsce dla Piotra Zawiszewskiego w II Międzyprzedszkolnym Konkursie "Matematyczne Asy" - dyplom,
  74. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Kwiaty polskie w oczach dziecka" - dyplom,
  75. Wyróżnienie dla Danuty Pociask za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Kwiaty polskie w oczach dziecka" - dyplom,
  76. I miejsce dla Zofii Chrobak w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Kwiaty polskie w oczach dziecka" - dyplom,
  77. I miejsce dla Zofii Gozdur w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną - dyplom,
  78. Wyróżnienie dla Mai Jędroszkowiak w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną - dyplom,
  79. Wyróżnienie dla Cecylii Bystrzyńskiej w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną - dyplom,
  80. Dyplom dla Oliwii Sztramkowskiej za udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną - dyplom,
  81. Dyplom dla Zofii Rytlewskiej za udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną - dyplom,
  82. Dyplom dla Karola Wesołek za udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną - dyplom,
  83. Dyplom dla Piotra Szczypińskiego za udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną - dyplom,
  84. Dyplom dla Natalii Żółtowskiej za udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną - dyplom,
  85. Dyplom dla Natalii Horka za udział w konkursie na najpiękniejszą palmę wielkanocną - dyplom,
  86. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w ogólnopolskiej akcji Góra Grosza - dyplom,
  87. Dyplom dla Izabeli Frydrych za zajęcie III miejsca zespołowo w przedszkolnej spartakiadzie na basenie - dyplom,
  88. III miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w przedszkolnej spartakiadzie na basenie - dyplom,
  89. Dyplom dla Aleksandra Wróbla za zajęcie III miejsca zespołowo w przedszkolnej spartakiadzie na basenie - dyplom,
  90. Dyplom dla Danuty Pociask za zajęcie III miejsca zespołowo w przedszkolnej spartakiadzie na basenie - dyplom,
  91. II miejsce dla Antoniny Gross w IV edycji konkursu plastyczno-literacko-filmowego "Gdy Myślę Misje..." - dyplom,
  92. II miejsce dla Marty Mrozińskiej w konkursie ekologicznym "Zbiórka płyt CD i DVD" - dyplom,
  93. II miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkursie ekologicznym "Zbiórka płyt CD i DVD" - dyplom,
  94. II miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkursie ekologicznym "Zbiórka baterii" - dyplom, galeria,
  95. Dyplom dla Samuela Kargóla za zajęcie III miejsca zespołowo w przedszkolnej spartakiadzie na basenie - dyplom,
  96. Artykuł i list od Powstańca Warszawskiego - zobacz,
  97. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w projekcie edukacyjnym pt. "Leśna Skrzynia Skarbów" - VIII edycja dla przedszkoli - dyplom,
  98. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w projekcie edukacyjnym pt. "Dzieci i młodzież kontra śmieci" - dyplom,
  99. II miejsce dla Marty Mrozińskiej w wewnątrzprzedszkolnym konkursie drużynowym "Święta Jadwiga - królowa o rycerskim sercu" - dyplom,
  100. II miejsce dla Gniewomira Skuzy w wewnątrzprzedszkolnym konkursie drużynowym "Święta Jadwiga - królowa o rycerskim sercu" - dyplom,
  101. II miejsce dla Michaliny Helm w wewnątrzprzedszkolnym konkursie drużynowym "Święta Jadwiga - królowa o rycerskim sercu" - dyplom,
  102. I miejsce dla Michała Reglińskiego w wewnątrzprzedszkolnym konkursie drużynowym "Święta Jadwiga - królowa o rycerskim sercu" - dyplom,
  103. Dyplom dla Zofii Chachuły za udział w konkursie plastycznym Samochód marzeń2017 - The 11th Toyota Dream Car Art Contest - dyplom,
  104. Dyplom dla Franciszka Tworzydło za udział w konkursie plastycznym Samochód marzeń2017 - The 11th Toyota Dream Car Art Contest - dyplom,
  105. Dyplom dla Natalii Kopczyńskiej za udział w konkursie plastycznym Samochód marzeń2017 - The 11th Toyota Dream Car Art Contest - dyplom,