Strefa Rodzica

Wirtualny Spacer po Naszym Przedszkolu 

O Naszej Patronce

Rok przedszkolny 2017/2018

  1. Wyróżnienie dla Julii Obarskiej w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 "Idźmy naprzód z nadzieją" - dyplom,
  2. Wyróżnienie dla Natalii Pluskoty w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 "Idźmy naprzód z nadzieją" - dyplom,
  3. Wyróżnienie dla Niny Soleckiej w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 "Idźmy naprzód z nadzieją" - dyplom,
  4. I miejsce dla Wojciecha Siega w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 "Idźmy naprzód z nadzieją" - dyplom,
  5. II miejsce dla Zofii Chrobak w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 "Idźmy naprzód z nadzieją" - dyplom,
  6. II miejsce dla Weroniki Bzdawki w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 "Idźmy naprzód z nadzieją" - dyplom,
  7. Dyplom dla Zofii Chrobak za udzial w bydgoskim międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Moja ekologiczna postać bajkowa" - dyplom,
  8. Dyplom dla Marii Witkowskiej za udzial w bydgoskim międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Moja ekologiczna postać bajkowa" - dyplom,
  9. III miejsce dla Laury Lubińskiej w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 "Idźmy naprzód z nadzieją" - dyplom,
  10. Dyplom dla Julii Trebus w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 "Idźmy naprzód z nadzieją" - dyplom,
  11. Dyplom dla Adrianny Pająkowskiej w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 "Idźmy naprzód z nadzieją" - dyplom,
  12. Wyróżnienie dla Piotra Łobaczewskiego w konkursie rodzinnym pt. "Naturalny instrument" - dyplom,
  13. Wyróżnienie dla Aleksandra Stańczaka w konkursie rodzinnym pt. "Naturalny instrument" - dyplom,
  14. Wyróżnienie dla Laury Chudzińskiej w konkursie rodzinnym pt. "Naturalny instrument" - dyplom,
  15. Dyplom dla Marty Mrozińskiej w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 "Idźmy naprzód z nadzieją" - dyplom,
  16. Dyplom dla Tadeusza Machnackiego za udział w konkursie piosenki "Mikrofon dla każdego" - dyplom,
  17. III miejsce dla Wojciecha Mazurkiewicza w konkursie piosenki "Mikrofon dla każdego" - dyplom,
  18. Dyplom dla Wojciecha Mazurkiewicza za udział w konkursie piosenki "Mikrofon dla każdego" - dyplom,
  19. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie wiersza i piosenki przedszkolnej "Zabawa w rymy i rytmy" - dyplom,
  20. Wyróżnienie dla Weroniki Bzdawki w konkursie wiersza i piosenki przedszkolnej "Zabawa w rymy i rytmy" - dyplom,
  21. Wyróżnienie dla Antoniny Domańskiej w konkursie rodzinnym pt. "Naturalny instrument" - dyplom,
  22. Dyplom dla Niny Soleckiej za wzięcie udziału w IV Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej Beautiful Christmas Songs - dyplom,
  23. II miejsce dla Anny Liksutovy w konkursie plastycznym pt. "ANIOŁ" - dyplom,
  24. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" - dyplom,
  25. Dyplom dla Hanny Wrzesińskiej za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" - dyplom,
  26. Dyplom dla Piotra Mazurkiewicza za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" - dyplom,
  27. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie plastycznym pt. "Jestem projektantem świątecznej kartki" - dyplom,
  28. Wyróżnienie dla Rafała Kruszczaka za udział w konkursie plastycznym pt. "Jestem projektantem świątecznej kartki" - dyplom,
  29. III miejsce dla Bruna Ryszkiewicza w konkursie plastycznym pt. "Jestem projektantem świątecznej kartki" - dyplom,
  30. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie plastycznym pt. "Przestrzenna Walentynka" - dyplom,
  31. III miejsce dla Weroniki Bzdawki w konkursie plastycznym pt. "Przestrzenna Walentynka" - dyplom,
  32. III miejsce dla Zlaty Romaniuk w konkursie plastycznym pt. "Muzyką malowane" - dyplom,
  33. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie plastycznym pt. "Muzyką malowane" - dyplom,
  34. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie pt. "Mieszkam w Polsce" - dyplom,
  35. III miejsce dla Gabrieli Kowalewskiej w konkursie pt. "Mieszkam w Polsce" - dyplom,
  36. Dyplom dla Olgi Kaaz za udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wiosna w poezji dziecięcej" - dyplom,
  37. Dyplom dla Zofii Rytlewskiej za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kolorowa skarpetka - symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia" - dyplom,
  38. Wyróżnienie dla Wojciecha Mazurkiewicza w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kolorowa skarpetka - symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia" - dyplom,
  39. Dyplom dla Piotra Mazurkiewicza za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kolorowa skarpetka - symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia" - dyplom,
  40. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kolorowa skarpetka - symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia" - dyplom,
  41. Dyplom dla Marii Matarewicz za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Kolorowa skarpetka - symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia" - dyplom,
  42. II miejsce dla Natalii Kopczyńskiej w wewnątrzprzedszkolnym konkursie logopedyczno-plastycznym pt. "Pyszności z koszyka Myszki Szarusii" - dyplom,
  43. III miejsce dla Gniewomira Skuzy w wewnątrzprzedszkolnym konkursie logopedyczno-plastycznym pt. "Pyszności z koszyka Myszki Szarusii" - dyplom,
  44. II miejsce dla Oliwii Stańczak w wewnątrzprzedszkolnym konkursie logopedyczno-plastycznym pt. "Pyszności z koszyka Myszki Szarusii" - dyplom,
  45. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie pt. "Samochód marzeń 2018" - dyplom,
  46. III miejsce dla Zuzanny Knitter w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Przyroda w czterech porach roku" - dyplom,
  47. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Przyroda w czterech porach roku" - dyplom,
  48. Dyplom dla Gniewomira Skuzy za udział w IV Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie na Małą Formę Sceniczną "EVERYONE CAN BE AN ACTOR" - dyplom,
  49. Dyplom dla Aleksandra Wróblewskiego za udział w IV Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie na Małą Formę Sceniczną "EVERYONE CAN BE AN ACTOR" - dyplom,
  50. Dyplom dla Michaliny Helm za udział w IV Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie na Małą Formę Sceniczną "EVERYONE CAN BE AN ACTOR" - dyplom,
  51. Dyplom dla Danuty Pociask za udział w IV Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie na Małą Formę Sceniczną "EVERYONE CAN BE AN ACTOR" - dyplom,
  52. Dyplom dla Piotra Komorka za udział w konkursie plastycznym pt. "Wielkanocny Zajączek" - dyplom,
  53. Dyplom dla Wojciecha Wakuły za udział w konkursie plastycznym pt. "Wielkanocny Zajączek" - dyplom,
  54. Wyróżnienie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w IV Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie na Małą Formę Sceniczną "EVERYONE CAN BE AN ACTOR" - dyplom,
  55. Wyróżnienie dla Leny Bator w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Przyroda w czterech porach roku" - dyplom,
  56. I miejsce zespołowo dla Gabrieli Kowalewskiej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras" - dyplom,
  57. I miejsce zespołowo dla Wojciecha Mazurkiewicza w Międzyprzedszkolnym Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras" - dyplom,
  58. I miejsce zespołowo dla Michała Dorau w Międzyprzedszkolnym Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras" - dyplom,
  59. Dyplom dla Leny Hołub za udział w bydgoskim, międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Pani Wiosna przez świat maszeruje" - dyplom,
  60. Dyplom dla Weroniki Bzdawki za udział w bydgoskim, międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. "Pani Wiosna przez świat maszeruje" - dyplom,
  61. Dyplom dla Marii Matarewicz w konkursie pt. "Moje miasto w kolorach wiosny" - dyplom,
  62. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w X Międzynarodowym konkursie grafiki komputerowej "Pocztówka z mojej wymarzonej podróży" - dyplom,
  63. III miejsce dla Krystiana Trebusa w IV edycji Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Wiosenne Nutki" - dyplom,
  64. III miejsce dla Niny Sołeckiej w IV edycji Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "Wiosenne Nutki" - dyplom,
  65. Dyplom dla Zespołu Eko-Smerfy za udział w XVII Regionalnym Przeglądzie Piosenek i Teatrzyków o tematyce ekologicznej - dyplom,
  66. Dyplom dla Gniewomira Skuzy za udział w V edycji konkursu plastyczno-literackiego"Gdy myślę misje..." - dyplom,
  67. I miejsce dla Oliwii Stańczak w V edycji konkursu plastyczno-literackiego "Gdy myślę misje..." - dyplom,
  68. III miejsce dla Gabrieli Kowalewskiej w IV edycji Festiwalu Piosenki Przedszkolnej "WIOSENNE NUTKI" - dyplom,
  69. I miejsce dla Zuzanny Knitter w miejski konkursie plastycznym "Pokoloruj misia" - dyplom,
  70. II miejsce dla Wiktori Bucior w miejski konkursie plastycznym "Pokoloruj misia" - dyplom,
  71. II miejsce dla Konstancji Zamiar w miejski konkursie plastycznym "Pokoloruj misia" - dyplom,
  72. III miejsce dla Marii Witkowskiej w miejski konkursie plastycznym "Pokoloruj misia" - dyplom,
  73. III miejsce dla Michaliny Jaworskiej w miejski konkursie plastycznym "Pokoloruj misia" - dyplom,
  74. Dyplom dla Zofii Gozdur za udział w III Międzyprzedszkolnym Konkursie "Matematyczne Asy" - dyplom,
  75. Dyplom dla Adama Gralaka za udział w III Międzyprzedszkolnym Konkursie "Matematyczne Asy" - dyplom,
  76. Dyplom dla Wojciecha Mazurkiewicza za udział w III Międzyprzedszkolnym Konkursie "Matematyczne Asy" - dyplom,
  77. Wręczenie nagród w konkursie Toyota - galeria,
  78. Dyplom dla Oliwii Stańczak za udział w konkursie plastycznym pt. "Skrzydlaci przyjaciele pod ochroną" - dyplom,
  79. III miejsce dla Antoniego Kowalczuka w konkursie plastycznym pt. "Skrzydlaci przyjaciele pod ochroną" - dyplom,
  80. Wyróżnienie dla Aleksandra Wróbla w II Ogólnopolskim konkursie plastycznym w kategorii "Praca płaska" "Dzieci z bocianem, bocian z dziećmi" - dyplom,
  81. Wyróżnienie dla Marcela Nowaka w II Ogólnopolskim konkursie plastycznym w kategorii "Praca płaska" "Dzieci z bocianem, bocian z dziećmi" - dyplom,
  82. Dyplom dla Antoniego Kowalczuka za udział w konkursie plastycznym Samochód marzeń 2018 "Auto podróżnicze" - dyplom,
  83. Dyplom dla Leny Bator za udział w konkursie plastycznym Samochód marzeń 2018 "Auto podróżnicze" - dyplom,
  84. Dyplom dla Gabrieli Kowalewskiej za udział w konkursie plastycznym Samochód marzeń 2018 "Auto podróżnicze" - dyplom,
  85. III miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkursie ekologicznym "Zbiórka baterii" - dyplom,
  86. I miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkursie ekologicznym "Zbiórka płyt CD i DVD" - dyplom,
  87. Dyplom dla Oliwii Stańczak za udział w konkursie ekologicznym "Zbiórka płyt CD i DVD" - dyplom,

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account