Klub dziecięcy

GRUPA KUBUŚ PUCHATEK

Podtrzymując katolicki charakter placówki (Klub Dziecięcy znajduje się w budynku Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej), szczególną troską obejmujemy dzieci od pierwszego do trzeciego roku życia, zapewniając im opiekę, wychowanie i podstawy edukacji. Klubowiczom zapewniamy udział w dostosowanych do wieku różnorodnych zajęciach:

-zabawach taneczno-ruchowych,
-zajęciach plastycznych,
-zajęciach muzyczno – rytmicznych,
-zabawach stoliczkowych,
-zajęciach sensorycznych i sensoplastycznych,
-zajęciach wspierających rozwój mowy,
-zabawach konstrukcyjnych,
-odbywają się również spotkania z książką.

Na miejscu przygotowywane jest wyżywienie (3 posiłki + deser). W miarę możliwości współpracujemy też z rodzicami dzieci, które mają alergie pokarmowe. Do naszego Klubu Dziecięcego może uczęszczać 30 dzieci. Czesne za pobyt, zajęcia i wyżywienie wynosi 1100,- złotych miesięcznie, a przy zapisie pobieramy wpisowe w wysokości 200,- złotych.

Zapraszamy!

Zapraszamy również na stronę naszego Facebooka: Katolickie Niepubliczne Przedszkole św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy

lic. KATARZYNA KUBASIAK – WYCHOWAWCA, OPIEKUN

lic. ANNA KOSECKA – OPIEKUN