2017/2018

  1. Wyróżnienie dla Julii Obarskiej w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 “Idźmy naprzód z nadzieją” 
  2. Wyróżnienie dla Natalii Pluskoty w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 “Idźmy naprzód z nadzieją” 
  3. Wyróżnienie dla Niny Soleckiej w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 “Idźmy naprzód z nadzieją” 
  4. I miejsce dla Wojciecha Siega w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 “Idźmy naprzód z nadzieją” 
  5. II miejsce dla Zofii Chrobak w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 “Idźmy naprzód z nadzieją” 
  6. II miejsce dla Weroniki Bzdawki w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 “Idźmy naprzód z nadzieją” 
  7. Dyplom dla Zofii Chrobak za udzial w bydgoskim międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. “Moja ekologiczna postać bajkowa”
  8. Dyplom dla Marii Witkowskiej za udzial w bydgoskim międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. “Moja ekologiczna postać bajkowa” 
  9. III miejsce dla Laury Lubińskiej w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 “Idźmy naprzód z nadzieją” 
  10. Dyplom dla Julii Trebus w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 “Idźmy naprzód z nadzieją” 
  11. Dyplom dla Adrianny Pająkowskiej w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 “Idźmy naprzód z nadzieją” 
  12. Wyróżnienie dla Piotra Łobaczewskiego w konkursie rodzinnym pt. “Naturalny instrument” 
  13. Wyróżnienie dla Aleksandra Stańczaka w konkursie rodzinnym pt. “Naturalny instrument” 
  14. Wyróżnienie dla Laury Chudzińskiej w konkursie rodzinnym pt. “Naturalny instrument” 
  15. Dyplom dla Marty Mrozińskiej w konkursie plastycznym XVII Dzień Papieski 2017 “Idźmy naprzód z nadzieją” 
  16. Dyplom dla Tadeusza Machnackiego za udział w konkursie piosenki “Mikrofon dla każdego” 
  17. III miejsce dla Wojciecha Mazurkiewicza w konkursie piosenki “Mikrofon dla każdego”
  18. Dyplom dla Wojciecha Mazurkiewicza za udział w konkursie piosenki “Mikrofon dla każdego” 
  19. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie wiersza i piosenki przedszkolnej “Zabawa w rymy i rytmy”
  20. Wyróżnienie dla Weroniki Bzdawki w konkursie wiersza i piosenki przedszkolnej “Zabawa w rymy i rytmy” 
  21. Wyróżnienie dla Antoniny Domańskiej w konkursie rodzinnym pt. “Naturalny instrument” 
  22. Dyplom dla Niny Soleckiej za wzięcie udziału w IV Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej Beautiful Christmas Songs 
  23. II miejsce dla Anny Liksutovy w konkursie plastycznym pt. “ANIOŁ” 
  24. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”
  25. Dyplom dla Hanny Wrzesińskiej za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”
  26. Dyplom dla Piotra Mazurkiewicza za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa”
  27. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie plastycznym pt. “Jestem projektantem świątecznej kartki”
  28. Wyróżnienie dla Rafała Kruszczaka za udział w konkursie plastycznym pt. “Jestem projektantem świątecznej kartki”
  29. III miejsce dla Bruna Ryszkiewicza w konkursie plastycznym pt. “Jestem projektantem świątecznej kartki” 
  30. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie plastycznym pt. “Przestrzenna Walentynka” 
  31. III miejsce dla Weroniki Bzdawki w konkursie plastycznym pt. “Przestrzenna Walentynka”
  32. III miejsce dla Zlaty Romaniuk w konkursie plastycznym pt. “Muzyką malowane” 
  33. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie plastycznym pt. “Muzyką malowane”
  34. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie pt. “Mieszkam w Polsce” III miejsce dla Gabrieli Kowalewskiej w konkursie pt. “Mieszkam w Polsce” 
  35. Dyplom dla Olgi Kaaz za udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim “Wiosna w poezji dziecięcej” 
  36. Dyplom dla Zofii Rytlewskiej za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Kolorowa skarpetka – symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia” 
  37. Wyróżnienie dla Wojciecha Mazurkiewicza w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Kolorowa skarpetka – symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia” 
  38. Dyplom dla Piotra Mazurkiewicza za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Kolorowa skarpetka – symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia”
  39. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Kolorowa skarpetka – symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia” 
  40. Dyplom dla Marii Matarewicz za udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Kolorowa skarpetka – symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia” 
  41. II miejsce dla Natalii Kopczyńskiej w wewnątrzprzedszkolnym konkursie logopedyczno-plastycznym pt. “Pyszności z koszyka Myszki Szarusii” 
  42. III miejsce dla Gniewomira Skuzy w wewnątrzprzedszkolnym konkursie logopedyczno-plastycznym pt. “Pyszności z koszyka Myszki Szarusii” 
  43. II miejsce dla Oliwii Stańczak w wewnątrzprzedszkolnym konkursie logopedyczno-plastycznym pt. “Pyszności z koszyka Myszki Szarusii” 
  44. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie pt. “Samochód marzeń 2018” 
  45. III miejsce dla Zuzanny Knitter w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. “Przyroda w czterech porach roku”
  46. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. “Przyroda w czterech porach roku” 
  47. Dyplom dla Gniewomira Skuzy za udział w IV Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie na Małą Formę Sceniczną “EVERYONE CAN BE AN ACTOR” 
  48. Dyplom dla Aleksandra Wróblewskiego za udział w IV Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie na Małą Formę Sceniczną “EVERYONE CAN BE AN ACTOR” 
  49. Dyplom dla Michaliny Helm za udział w IV Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie na Małą Formę Sceniczną “EVERYONE CAN BE AN ACTOR” 
  50. Dyplom dla Danuty Pociask za udział w IV Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie na Małą Formę Sceniczną “EVERYONE CAN BE AN ACTOR” 
  51. Dyplom dla Piotra Komorka za udział w konkursie plastycznym pt. “Wielkanocny Zajączek” 
  52. Dyplom dla Wojciecha Wakuły za udział w konkursie plastycznym pt. “Wielkanocny Zajączek”
  53. Wyróżnienie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w IV Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie na Małą Formę Sceniczną “EVERYONE CAN BE AN ACTOR”
  54. Wyróżnienie dla Leny Bator w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. “Przyroda w czterech porach roku” 
  55. I miejsce zespołowo dla Gabrieli Kowalewskiej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Matematycznym “Mały Pitagoras” 
  56. I miejsce zespołowo dla Wojciecha Mazurkiewicza w Międzyprzedszkolnym Konkursie Matematycznym “Mały Pitagoras” 
  57. I miejsce zespołowo dla Michała Dorau w Międzyprzedszkolnym Konkursie Matematycznym “Mały Pitagoras” 
  58. Dyplom dla Leny Hołub za udział w bydgoskim, międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. “Pani Wiosna przez świat maszeruje”
  59. Dyplom dla Weroniki Bzdawki za udział w bydgoskim, międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym pt. “Pani Wiosna przez świat maszeruje” 
  60. Dyplom dla Marii Matarewicz w konkursie pt. “Moje miasto w kolorach wiosny” 
  61. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w X Międzynarodowym konkursie grafiki komputerowej “Pocztówka z mojej wymarzonej podróży”
  62. III miejsce dla Krystiana Trebusa w IV edycji Festiwalu Piosenki Przedszkolnej “Wiosenne Nutki” 
  63. III miejsce dla Niny Sołeckiej w IV edycji Festiwalu Piosenki Przedszkolnej “Wiosenne Nutki” 
  64. Dyplom dla Zespołu Eko-Smerfy za udział w XVII Regionalnym Przeglądzie Piosenek i Teatrzyków o tematyce ekologicznej 
  65. Dyplom dla Gniewomira Skuzy za udział w V edycji konkursu plastyczno-literackiego”Gdy myślę misje…” 
  66. I miejsce dla Oliwii Stańczak w V edycji konkursu plastyczno-literackiego “Gdy myślę misje…” 
  67. III miejsce dla Gabrieli Kowalewskiej w IV edycji Festiwalu Piosenki Przedszkolnej “WIOSENNE NUTKI” 
  68. I miejsce dla Zuzanny Knitter w miejski konkursie plastycznym “Pokoloruj misia” 
  69. II miejsce dla Wiktori Bucior w miejski konkursie plastycznym “Pokoloruj misia” 
  70. II miejsce dla Konstancji Zamiar w miejski konkursie plastycznym “Pokoloruj misia” 
  71. III miejsce dla Marii Witkowskiej w miejski konkursie plastycznym “Pokoloruj misia” 
  72. III miejsce dla Michaliny Jaworskiej w miejski konkursie plastycznym “Pokoloruj misia” 
  73. Dyplom dla Zofii Gozdur za udział w III Międzyprzedszkolnym Konkursie “Matematyczne Asy” 
  74. Dyplom dla Adama Gralaka za udział w III Międzyprzedszkolnym Konkursie “Matematyczne Asy” 
  75. Dyplom dla Wojciecha Mazurkiewicza za udział w III Międzyprzedszkolnym Konkursie “Matematyczne Asy”
  76. Wręczenie nagród w konkursie Toyota
  77. Dyplom dla Oliwii Stańczak za udział w konkursie plastycznym pt. “Skrzydlaci przyjaciele pod ochroną” 
  78. III miejsce dla Antoniego Kowalczuka w konkursie plastycznym pt. “Skrzydlaci przyjaciele pod ochroną”
  79. Wyróżnienie dla Aleksandra Wróbla w II Ogólnopolskim konkursie plastycznym w kategorii “Praca płaska” “Dzieci z bocianem, bocian z dziećmi”
  80. Wyróżnienie dla Marcela Nowaka w II Ogólnopolskim konkursie plastycznym w kategorii “Praca płaska” “Dzieci z bocianem, bocian z dziećmi”
  81. Dyplom dla Antoniego Kowalczuka za udział w konkursie plastycznym Samochód marzeń 2018 “Auto podróżnicze” 
  82. Dyplom dla Leny Bator za udział w konkursie plastycznym Samochód marzeń 2018 “Auto podróżnicze” 
  83. Dyplom dla Gabrieli Kowalewskiej za udział w konkursie plastycznym Samochód marzeń 2018 “Auto podróżnicze” 
  84. III miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkursie ekologicznym “Zbiórka baterii” 
  85. I miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkursie ekologicznym “Zbiórka płyt CD i DVD” 
  86. Dyplom dla Oliwii Stańczak za udział w konkursie ekologicznym “Zbiórka płyt CD i DVD”