2018/2019

  1. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w warsztatach 
  2. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział I Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Przedszkolaków w Piłce Nożnej “Bergovia Cup 2018”
  3. Wyróżnienie dla Adrianny Pająkowskiej w konkursie plastycznym Święty Jan Paweł II “Promieniowanie Ojcostwa” 
  4. Wyróżnienie dla Alicji Zawiszewskiej w konkursie plastycznym Święty Jan Paweł II “Promieniowanie Ojcostwa”
  5. Wyróżnienie dla Kaliny Kowalczyk w konkursie plastycznym Święty Jan Paweł II “Promieniowanie Ojcostwa” 
  6. I miejsce dla Agaty Dudek w akcji przedszkolnej “Sto pocztówek na stulecie odzyskania niepodległości” 
  7. II miejsce dla Laury Chudzińskiej w akcji przedszkolnej “Sto pocztówek na stulecie odzyskania niepodległości”
  8. III miejsce dla Michała Wątróbskiego w akcji przedszkolnej “Sto pocztówek na stulecie odzyskania niepodległości” 
  9. IV miejsce dla Filipa Pociaska w akcji przedszkolnej “Sto pocztówek na stulecie odzyskania niepodległości” 
  10. II miejsce dla Natalii Pluskoty w konkursie “POLSKA-MOJA OJCZYZNA” 
  11. Wyróżnienie dla Wojciecha Siega w konkursie “POLSKA-MOJA OJCZYZNA”
  12. Dyplom dla grupy Kubuś Puchatek za udziału w konkursie pt. “Kto Ty jesteś? Polak mały!” 
  13. Dyplom dla Leny Hołub za wzięcie udziału w V Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Piosenki Angielskiej Beautiful Christmas Songs
  14. Dyplom dla grupy Król Lew za udziału w konkursie pt. “Kto Ty jesteś? Polak mały!” 
  15. Dyplom dla grupy Pszczółki Mai za udziału w konkursie pt. “Kto Ty jesteś? Polak mały!” 
  16. Dyplom dla Filipa Pociaska za udział w międzyprzedszkolnym konkursie na najpiekniejszą ozdobę bożonarodzeniową 
  17. Dyplom dla Emilii Cesarz za udział w międzyprzedszkolnym konkursie na najpiekniejszą ozdobę bożonarodzeniową 
  18. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w akcji zbiórki “Biały Miś 4” 
  19. Dyplom dla Magaleny Nowak za udział w międzyprzedszkolnym konkursie na najpiekniejszą ozdobę bożonarodzeniową 
  20. II miejsce dla Emilii Cesarz w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  21. Dyplom dla Filipa Pociaska za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  22. Dyplom dla Inki Pawlaczyk za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  23. Dyplom dla Iva Kubickiego za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  24. III miejsce dla Jakuba Nowaka w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  25. Dyplom dla Kacpra Płaczka za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  26. Dyplom dla Kaliny Kowalczyk za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  27. Dyplom dla Laury Lubińskiej za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  28. III miejsce dla Marii Witkowskiej w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  29. I miejsce dla Michaliny Jaworskiej w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  30. Dyplom dla Mii Pawlaczyk za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  31. I miejsce dla Oliwii Łassy w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  32. Dyplom dla Piotra Komorka za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  33. II miejsce dla Weroniki Bzdawki w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  34. Dyplom dla Witolda Winieckiego za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  35. Dyplom dla Wojciecha Franke za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  36. Dyplom dla Wojciecha Wakuły za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  37. II miejsce dla Zuzanny Knitter w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  38. Dyplom dla Leonarda Gadawskiego za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  39. Dyplom dla Marcela Nowaka za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  40. Dyplom dla Michała Wątróbskiego za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka” 
  41. Dyplom dla Wojciecha Siega za udział w wewnątrzprzedszkolnym konkursie plastycznym “Ojczyzna w oczach dziecka”
  42. III miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkursie “Na tropie kota” 
  43. I miejsce dla Alicji Zawiszewskiej w Quizie “Luty miesiącem języka ojczystego” 
  44. I miejsce dla Jana Zawackiego w Quizie “Luty miesiącem języka ojczystego” 
  45. Podziękowanie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za wspólne odśpiewanie hymnu narodowego w ramach akcji “Rekord dla Niepodległej” 
  46. II miejsce dla Olgierda Korpal w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Kolorowa skarpetka – Światowy Dzień Zespołu Downa 
  47. Podziękowanie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Kolorowa skarpetka – Światowy Dzień Zespołu Downa
  48. Dyplom dla Leny Kopczyńskiej za udział w konkursie plastycznym “Szumi las” 
  49. Dyplom dla Natalii Pluskota za udział w konkursie plastycznym “Szumi las” 
  50. Podziękowanie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w projekcie BohaterON 
  51. Podziękowanie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie plastycznym “Kujawy malowane” 
  52. Podziękowanie dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w konkursie plastycznym “Samochód marzeń 2019” 
  53. Dyplom dla Tymoteusza Szortyki za udział w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim “Wiosna w poezji dziecięcej”
  54. Dyplom dla Hanny Wrzesińskiej za udział w bydgoskim międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Pani Wiosna przez świat maszeruje, zieloną farbą wszystko maluje”
  55. Dyplom dla Julii Łassy za udział w bydgoskim międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Pani Wiosna przez świat maszeruje, zieloną farbą wszystko maluje” 
  56. I miejsce dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkurise zbiórki płyt CD/DVD 
  57. 3 miejsce ex aequo dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej w konkurise zbiórki baterii 
  58. Dyplom dla Julii Obarskiej za zdobycie wyróżnienia w III Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Dzieci z bocianem, bocian z dziećmi” 
  59. Dyplom dla Alicji Zawiszewskiej za udział w Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie Małych Form Teatralnych “My Theatre Adventure” 
  60. Dyplom dla Julii Obarskiej za udział w Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie Małych Form Teatralnych “My Theatre Adventure” 
  61. Dyplom dla Adrianny Pająkowskiej za udział w Międzyprzedszkolnym Anglojęzycznym Przeglądzie Małych Form Teatralnych “My Theatre Adventure” 
  62. Dyplom dla Alicji Zawiszewskiej za udział w XIII Przedszkolnej Spartakiadzie Pływackiej “My się wody nie boimy”
  63. Dyplom dla Jana Zawackiego za udział w XIII Przedszkolnej Spartakiadzie Pływackiej “My się wody nie boimy” 
  64. Dyplom dla Filipa Pociaska za udział w XIII Przedszkolnej Spartakiadzie Pływackiej “My się wody nie boimy” 
  65. Dyplom dla Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej za udział w XIII Przedszkolnej Spartakiadzie Pływackiej “My się wody nie boimy” 
  66. III miejsce dla Julii Trebus w konkursie ekologicznym “Zaadaptuj się w Jordanku” 
  67. III miejsce dla Adrianny Pająkowskiej w konkursie ekologicznym “Zaadaptuj się w Jordanku” 
  68. III miejsce dla Jana Zawackiego w Międzyprzedszkolnym konkursie “Matematyczne Asy” 
  69. III miejsce dla Szymona Stępnia w Międzyprzedszkolnym konkursie “Matematyczne Asy” 
  70. III miejsce dla Adrianny Pająkowskiej w Międzyprzedszkolnym konkursie “Matematyczne Asy” 
  71. II miejsce dla Tymoteusza Szortyki w The 13-th Toyota Dream Car Art Contest 
  72. III miejsce dla Huberta Nalewalskiego w The 13-th Toyota Dream Car Art Contest 
  73. I miejsce dla Leny Kopczyńskiej w The 13-th Toyota Dream Car Art Contest 
  74. II miejsce dla Hanny Wrzesińskiej w konkursie plastycznym pt. “Sport to zdrowie, każdy nam to powie” 
  75. Wyróżnienie dla Julii Trebus za udział w konkursie plastycznym z cyklu “Jan Paweł II – pielgrzym”