Strefa Rodzica

Wirtualny Spacer po Naszym Przedszkolu 

O Naszej Patronce

Podsumowanie VI zbiórki makulatury i garść informacji

W ostatniej akcji zbierania makulatury udało się zebrać 5760 kg papierowych odpadów dla Emilki! Bóg zapłać!!!

 
 
Ostatnie wiadomości o Emilce na https://www.facebook.com/SerceDlaSerca
 

List od Rodziców Emilki:

 

Witajcie!

W zeszłym tygodniu wróciliśmy ze szpitala dziecięcego w Kolonii. Emilka dzielnie zniosła 11 godziną podróż. Po wejściu do kliniki zaczęła bardzo mocno wtulać się we mnie i strasznie płakać. Jest coraz starsza i więcej rzeczy rozumie, a szpital kojarzy się tylko z jednym...z bólem.

13 listopada przeszła zabieg bronchoskopii. Podczas, którego zmieniono rurkę tracheostomijną na mniejszą . Zbadano przełyk, tchawicę, krtań. Wszystko wskazuje na to, że istnieje wielka szansa na wyjęcie rurki i oddychanie jak każdy z nas.

Zanim jednak to się stanie czeka nas kolejny wyjazd do Kolonii-już w styczniu. Podczas którego zostanie usunięta ziarnina, którą spowodowała rurka. Jeżeli wszystko się uda po raz kolejny rurka zostanie zmniejszona, a po kilku tygodniach wyjęta.
Wielu z Was pyta dlaczego nie usunięto ziarniny już teraz? Emilka dostaje aspirynę na rozrzedzenie krwi. Ten lek przy takich zabiegach musi zostać odstawiony i zastąpiony innym w przeciwnym razie mogłoby dojść do krwawienia.

Przy tej okazji dziękujemy jeszcze raz za 1%, za wpłaty, za makulaturę, za nakrętki. To dzięki Wam już drugi raz mogliśmy pojechać do Niemiec i wrócić z sercem pełnym wiary i nadziei. Jesteście Kochani za to, że dajecie nam tyle siły.

Dziękujemy.

 

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account