Organizowane zajęcia

Katolickie Niepubliczne Przedszkole św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy to miejsce, w którym ważne są takie wartości jak miłość, dobro i zrozumienie, którymi staramy się kierować każdego dnia.

Przedszkole  jest otwarte przez 11 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30 i oprócz zajęć edukacyjnych dla przedszkolaków oferujemy dla dzieci wszystkich grup wiekowych:

W wybranych grupach wiekowych realizowane są różne projekty np.:

• “Czyściochowa akademia”, “Zdrowy styl życia” – 6 latki
  • “Kuchcikowo”, “Origami znam, układam sam” oraz “Kodowanie na dywanie”  – 5 latki,
  • “Czyściochowa akademia”, “Cykl zajęć sportowych”- 4 latki.
  • “Doświadczenia i eksperymenty”, program adaptacyjny dla dzieci “Dzielny przedszkolak” – 3 latki.

Do dyspozycji dzieci mamy pięknie przygotowane i wyposażone w potrzebne pomoce dydaktyczne sale (na stanie każdej grupy jest tablica multimedialna), salę gimnastyczną, salę zabaw oraz plac zabaw.

Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu w nowocześnie wyposażonej kuchni, którą można zobaczyć w wirtualnym spacerze.

Wszystkie zajęcia oraz całodzienne wyżywienie wliczone są w czesne płatne przez 12 miesięcy w roku w wysokości 600,- złotych. Od kiedy nie pobierana jest dodatkowa opłata za wyżywienie Przedszkole nie przewiduje zwrotów czesnego za nieobecność dziecka. Statut Przedszkola przewiduje zniżki dla rodzin potrzebujących.