Organizowane zajęcia

Katolickie Niepubliczne Przedszkole św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy to miejsce, w którym ważne są takie wartości jak miłość, dobro i zrozumienie, którymi staramy się kierować każdego dnia.

Przedszkole  jest otwarte przez 11 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30 i oprócz zajęć edukacyjnych dla przedszkolaków w ramach czesnego oferujemy dla dzieci wszystkich grup wiekowych:

• lekcje religii – dwa razy w tygodniu,
  • zajęcia języka angielskiego – codziennie,
  • terapię logopedyczną indywidualną – od 4 roku życia – raz w tygodniu,
  • terapię logopedyczną grupową – 3 latki (wstępne ćwiczenia aparatu mowy) – raz w tygodniu,
  • taniec (raz w tygodniu), 3-latki od października,
  • robotyka (5-6 latki) – drugi semestr,
  • LEGO edukacja (3-4 latki), zabawy konstrukcyjne z elementami programowania – drugi semestr.

W wybranych grupach wiekowych realizowane są różne projekty np.:

• „Czyściochowa akademia”, „Zdrowy styl życia” – 6 latki,
  • „Kuchcikowo”, „Origami znam, układam sam” oraz „Kodowanie na dywanie”  – 5 latki,
  • „Czyściochowa akademia”, „Cykl zajęć sportowych”– 4 latki,
  • „Doświadczenia i eksperymenty”, program adaptacyjny dla dzieci „Dzielny przedszkolak” – 3 latki.

Do dyspozycji dzieci mamy pięknie przygotowane i wyposażone w potrzebne pomoce dydaktyczne sale (na stanie każdej grupy jest tablica multimedialna), salę gimnastyczną, salę zabaw oraz plac zabaw.

Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu w nowocześnie wyposażonej kuchni, którą można zobaczyć w wirtualnym spacerze.

Wszystkie zajęcia oraz całodzienne wyżywienie wliczone są w czesne płatne przez 12 miesięcy w roku w wysokości 800,- złotych. Od kiedy nie pobierana jest dodatkowa opłata za wyżywienie Przedszkole nie przewiduje zwrotów czesnego za nieobecność dziecka. Statut Przedszkola przewiduje zniżki dla rodzin potrzebujących.

Zapraszamy

[video src="https://jadwiga-przedszkole.pl/wp-content/uploads/2023/03/przedszkole_30_a-1.mp4-Original1-1.mp4" /]