Organizowane zajęcia

Katolickie Niepubliczne Przedszkole św. Jadwigi Królowej w Bydgoszczy to miejsce, w którym ważne są takie wartości jak miłość, dobro i zrozumienie, którymi staramy się kierować każdego dnia.

Przedszkole  jest otwarte przez 11 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 16.30 i oprócz zajęć edukacyjnych dla przedszkolaków oferujemy dla dzieci wszystkich grup wiekowych:

Dla wybranych grup wiekowych w tym roku oferujemy również raz w tygodniu:

Do dyspozycji dzieci mamy pięknie przygotowane i wyposażone w potrzebne pomoce dydaktyczne sale (na stanie każdej grupy jest tablica multimedialna), salę gimnastyczną, salę zabaw oraz plac zabaw.

Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu w nowocześnie wyposażonej kuchni, którą można zobaczyć w wirtualnym spacerze.

Wszystkie zajęcia oraz całodzienne wyżywienie wliczone są w czesne płatne przez 12 miesięcy w roku w wysokości 500,- złotych. Od kiedy nie pobierana jest dodatkowa opłata za wyżywienie Przedszkole nie przewiduje zwrotów czesnego za nieobecność dziecka. Statut Przedszkola przewiduje zniżki dla rodzin potrzebujących.