Klub dziecięcy

GRUPA KUBUŚ PUCHATEK

Podtrzymując katolicki charakter placówki (Klub Dziecięcy znajduje się w budynku Katolickiego Niepublicznego Przedszkola św. Jadwigi Królowej), szczególną troską obejmujemy dzieci od pierwszego do trzeciego roku życia, zapewniając im opiekę, wychowanie i podstawy edukacji. Klubowiczom zapewniamy udział w dodatkowych, dostosowanych do wieku, zajęciach (osłuchiwanie się z językiem angielskim, teatrzyki, zajęcia umuzykalniające czy sensoryczno-motoryczne) i przygotowywane na miejscu wyżywienie (3 posiłki + deser). W miarę możliwości współpracujemy też z rodzicami dzieci, które mają alergie pokarmowe. Do naszego Klubu Dziecięcego może uczęszczać 15 dzieci. Czesne za pobyt, zajęcia i wyżywienie wynosi 800,- złotych miesięcznie, a przy zapisie pobieramy wpisowe w wysokości 200,- złotych.

Zapraszamy!

AGATA