Strefa rodzica

Member Admin
Topic starter

DRODZY RODZICE
Studentka CM UMK, Pani Małgorzata Lutomska, skierowała do nas prośbę, a zarazem zaproszenie.
(sparafrazowana wiadomość) Ze względu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia studenci kierunku lekarskiego CM UMK w Bydgoszczy oraz członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland Oddział Bydgoszcz przygotowali dla najmłodszych, specjalnie na tę okazję filmik, w którym czytają bajki oraz śpiewają piosenki aby w jakimkolwiek stopniu umilić święta dzieciom, które ze względu na obecnie trwającą pandemię nie mogłyby ich posłuchać na żywo. Bardzo Im zależy, by jak największa ilość dzieci mogła go zobaczyć. Włożyli to wiele pracy, serca i zaangażowania. Poniżej przesyłam link do filmiku, jaki przygotowali. Autorzy bardzo dziękują!

Opublikowany : 21/12/2020 2:55 pm