Strefa rodzica

Member Moderator
Topic starter

Kochani Rodzice!
W związku z sytuacją epidemiologiczną i związanymi z tym ograniczeniami pragniemy Państwa zaprosić do naszego przedszkola w formie on-line 😊 Zamysłem naszym (wszystkich Pań z przedszkola), jest zachęcenie Państwa do nagrania krótkiego filmu dla dzieci przedstawiającego Państwa zawód/ zainteresowania. Patrząc na poprzednie lata, gdzie mogliśmy Rodziców zapraszać na zajęcia, by opowiedzieli nam o swoim zawodzie, zauważyliśmy, że dzieci z dużym entuzjazmem słuchały i poznawały ciekawe historie. Myślimy, że taka forma również będzie dla dzieci bardzo atrakcyjna 😊 Bardzo proszę, by chętni Rodzice wysłali wiadomość sms do wychowawcy Natalia Klimczak (tel. 514-072-761) z informacją, że taki film nakręcą.
Z góry serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci i swoim 😊
Pozdrawiamy serdecznie!
Natalia Klimczak