Strefa rodzica

Active Member
Topic starter

JARMARK OZDÓB BOŻONARODZENIOWYCH 1 – 15 GRUDNIA 2020

Zapraszamy serdecznie na jarmark ozdób bożonarodzeniowych, który odbędzie się w naszym przedszkolu. W obecnej sytuacji epidemiologicznej, ozdoby będzie można zobaczyć na stronie Facebook naszego przedszkola w zakładce Świąteczny jarmark charytatywny ( https://www.facebook.com/groups/1061620134308799/ ). Wszystkie rzeczy zostały wykonane przez pracowników naszej placówki, a dochód ze sprzedaży będzie przekazany na Fundację Świętej Jadwigi Królowej. Ozdoby będzie można wylicytować na Facebooku, podając wysokość kwoty za określoną rzecz. Osoba, która wygra licytację wysyła sms-a do wychowawcy grupy swojego dziecka, podając kwotę zakupu, datę odbioru oraz numer katalogowy ozdoby bożonarodzeniowej.

Zapraszamy!

Wspólnota Przedszkola Świętej Jadwigi Królowej