Strefa rodzica

0 Likes
618 Widok
Topic starter

Temat kompleksowy "Święta za pasem" :).

Mała informacja, ku przypomnieniu:

Prosimy Rodziców dzieci alergicznych,

Z Panem Bogiem,

Opublikowany : 03/12/2020 8:09 pm
Topic starter

Temat kompleksowy "Świąteczne tradycje" 😉 .

Opublikowany : 10/12/2020 9:36 pm

Szczęść Boże!
Przesyłamy ostatnie tematy kompleksowe w tym roku kalendarzowym oraz kilka informacji. W związku z przerwami świątecznymi, z wieloma z Państwa zobaczymy się dopiero w Nowym Roku, dlatego też życzymy dużo zdrowia, odpoczynku, siły i wszystkiego co najlepsze! <3 😉 😉

K. Kitowska
W. Karpińska

Opublikowany : 17/12/2020 10:46 pm
Topic starter

Szczęść Boże, Kochani Rodzice!
Przesyłamy temat kompleksowy na najbliższy tydzień. Tydzień rozpoczynający Nowy Rok - 2021.
Życzymy Państwu, żeby był on pełen spokoju, wyciszenia, wzajemnej życzliwości, miłości, zdrowia, dobrego słowa i opieki Matki Bożej! Przede wszystkim, żeby już wszystko wróciło do normalności i, żeby nie było żadnych problemów. A te, które się pojawią w naszym życiu, abyśmy szybko zawsze potrafili rozwiązać! Życzymy wytrwałości na każdym kroku i żeby ten kolejny Rok był dla nas owocny i pełen radości!

Opublikowany : 31/12/2020 5:46 pm

Temat kompleksowy: "Co można robić zimą?" 🙂

Opublikowany : 07/01/2021 9:26 pm

Szczęść Boże!

Przesyłamy temat kompleksowy "Dzień Babci i Dziadka" oraz kilka informacji przypominających :).

Życzymy błogosławionego tygodnia,

Opublikowany : 14/01/2021 9:47 pm

Temat kompleksowy: "Zimowe mistrzostwa sportowe" 🙂

Opublikowany : 21/01/2021 8:38 pm

Szczęść Boże!
Przesyłamy temat kompleksowy: "Bajki, baśnie, legendy" oraz kilka ważnych ogłoszeń w załączniku!
Przypominamy o przynoszeniu zeszytów na zajęcia logopedyczne we wtorki oraz kolorowych teczek w poniedziałki!

Życzymy błogosławionego weekendu!

Opublikowany : 28/01/2021 10:29 pm

Szczęść Boże,
przesyłamy temat kompleksowy
"Bale, bale w karnawale"
oraz kilka krótkich ogłoszeń. 😉

Życzymy błogosławionego weekendu!
W. Karpińska, K. Kitowska

Opublikowany : 04/02/2021 9:13 pm

Temat kompleksowy "Wynalazki" 😉

Opublikowany : 11/02/2021 7:18 pm

Drodzy Rodzice!
Przesyłamy TK: "W dawnych czasach".
Przypominamy, aby w piątek (19.02.2021 r.) dzieci były ubrane odświętnie, gdyż będziemy obchodzić w tym dniu urodziny Księdza Dyrektora. Prosimy o obecność do 7:50! 😉 Z góry serdecznie dziękujemy!
A ponadto... 😉
W związku z sytuacją epidemiologiczną i związanymi z tym ograniczeniami pragniemy Państwa zaprosić do naszego przedszkola w formie on-line. 😊 Zamysłem naszym (wszystkich Pań z przedszkola), jest zachęcenie Państwa do nagrania krótkiego filmu dla dzieci przedstawiającego Państwa zawód/ zainteresowania. Patrząc na poprzednie lata, gdzie mogłyśmy Rodziców zapraszać na zajęcia, aby opowiedzieli nam o swoim zawodzie, zauważyłyśmy, że dzieci z dużym entuzjazmem słuchały i poznawały ciekawe historie. Myślimy, że taka forma również będzie dla dzieci bardzo atrakcyjna. 😊 Bardzo proszę, aby do 25.02.2021 r. (czwartek) chętni Rodzice wysłali wiadomość sms do wychowawcy - pani Kingi (tel. 530-404-556) z informacją, że taki film nakręcą. Chętnie byśmy podzieliły się filmami (za Państwa zgodą) z innymi grupami, wyłącznie do użytku Przedszkola.
Z góry serdecznie dziękujemy w imieniu dzieci i swoim! Zapraszamy do współpracy! 😊
Pozdrawiamy serdecznie!
Kinga Kitowska
Wioletta Karpińska

Opublikowany : 18/02/2021 11:27 pm

Szczęść Boże!
Przesyłamy temat kompleksowy "W marcu jak w garncu".
Na prośbę naszych cudownych Aniołków zdecydowałyśmy, że Jutro (26.02.2021 r.) można wręczyć dzieciom do przedszkola zabawki/książki (maksymalnie 3) o dinozaurach w podpisanej reklamówce. 😀

Pozdrawiamy ciepło! 😉

Opublikowany : 25/02/2021 8:28 pm